shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Tick Translations, premiada en Responsabilitat Social

L’empresa col·laboradora de la Unió Esportiva Olot que destaquem en aquest mes de juny és TICK TRANSLATIONS, empresa de serveis lingüístics i consultoria de comunicació intercultural, que ha estat reconeguda per la seva responsabilitat social dins del programa RSE.Pime, de la Generalitat de Catalunya. Un programa que té com a repte aportar solucions per a la gestió dels compromisos socials, laborals, ambientals i econòmics. 

Igual que una de les claus de l’èxit de la UEO, el gran actiu de Tick Translations és l’equip humà i, per això, el seu pla d’acció està enfocat a potenciar-ne el seu benestar. L’eslògan, de fet, és: “El nostre equip marca la diferència”. Una filosofia que perfectament podria encaixar en el nostre club, flamant campió de Tercera i ascendit a Segona B. A Tick Translations també compten amb un conjunt de persones que treballen amb il·lusió, compromís i amor per fer la feina ben feta. Un premi, el de responsabilitat social, que dediquen a clients, proveïdors i un equip de traductors format per més de 2.000 professionals. Tick Translations posa el seu granet de sorra en la construcció d’una societat justa i solidària, enllaçant també amb els valors i compromisos que practica la UEO. Enhorabona per aquest guardó!

Leave a Reply